دسته بندی مطالب آموزشی

مطالب پیشنهادی ما به شما

آخرین فایل های دانلودی مجله دندانسازی توسیدنت

مجله دندانسازی توسیدنت کجاست؟

مجله دندانسازی توسیدنت جاییه که میتونی تکنیک های ساخت پروتز دندان رو در روش های مختلف آموزش ببینی

این تکنیک ها و قلق ها رو میتونید در بخشی های مختلف از جمله ساخت پروتز ثابت دندان، پروتز متحرک دندان و دندان مصنوعی، ساخت پلاک متحرک ارتودنسی و سایر بخش های یک لابراتوار دندانسازی استفاده کنید و در کار و حرفه ساخت دندان مصنوعی پیشرفت کنید .

در مجله آموزشی و انگیزشی توسیدنت که به اختصار توسیدنت مگ نامیده شده میتونید از مصاحبه با افراد موفق و لابراتوارهای درجه یک ایران لذت ببرید و راز موفقیت این لابراتوار های دندان رو از زبان خودشون بشنوید.

یک از بخش های پر طرفدار ما توسیدنت پادکست  که میتونید در هر جایی مثلا در حین کار کردن یا در حین رانندگی بهشون گوش بدی

در این بخش از مجله دندانسازی توسیدنت میتونید به پادکست های متنوع در زمینه مدیریت و مارکتینگ لابراتوار دندان،اشنایی با سیستم های دیجیتال دندانپزشکی و دندانسازی رو بصورت پادکست بشنوید

اگه میخوای تجهیزات لابراتوارت طول عمر بالایی داشته باشه وخراب نشن باید یکسری نکاتی رو چه در حین استفاده و چه بعد از استفاده رعایت کنی. این نکات باعث میشه دستگاههایی مثل تریمر و یا ویبراتور لابراتواری شما خیلی زود خراب نشه و مجبور نشی برای تعمیر یا خرید دستگاه جدید هزینه کنی.

در بخش فوت و فن مجله دندانسازی توسیدنت نحوه استفاده و سرویس تجهیزات لابراتوار دندانسازی رو بهتون میگیم و بهتون یاد میدیم چطوری از وسایل و دستگاههای لابراتوار دندانسازی مراقبت کنید تا طول عمرشون بیشتر بشه و بیشترین راندمان و بازدهی رو براتون داشته باشه

یکی از بخش های ویژه توسیدنت مگ، مرکز دانلود توسیدنته که کاتالوگ و راهنمای استفاده از دستگاهها و متریال دندانسازی رو به صورت فایل پی دی اف میتونید توش پیدا کنید.

در این بخش مجله دندانسازی توسیدنت جذاب و ویژه مقاله ها و  آزمایش های علمی رشته پروتز دندان، دستورالعمل متریال و مواد مصرف دندانسازی، نحوه استفاده، نگهداری و سرویس دستگاهها و تجهیزات لابراتوار دندانسازی، جدول پخت و تکنیک های پودر های پرسلن، نسخه انگلیسی کتابهای پروتز دندان و دندانپزشکی رو به صورت اورجینال و کاملا رایگان دانلود کنید .

تمامی فایل های بخش مرکز دانلود مجله دندانسازی توسیدنت بصورت رایگان و به هدف افزایش آگاهی شما همراهان عزیز قرار داده شده است.

ما سعی کردیم در سری مقالات راهنمای خرید،نکات مثبت و منفی محصولات معرفی شده رو بررسی کنیم و شما رو در خرید بهتر متریال راهنمایی کنیم تا بتونید بهترین محصول مورد نیازتون رو تهیه کنید.

مجله دندانسازی توسیدنت جاییه که میتونی تمامی نکات دندانسازی از جمله مدیریت لابراتوار، مباحث علمی، ازمایش های تخصصی و نحوه استفاده از متریال و تجهیزات رو آموزش ببینی.